0

POSTNL

Snel en veilig verzenden

SUPERIEURE SERVICE MET EEN ITALIAANS TINTJE

Altijd snel en persoonlijk

14 DAGEN BEDENKTIJD

+ 14 dagen retour

ENORME KEUZE

Meer dan 800 artikelen direct leverbaar!

Spaghetti con Colatura di Alici

Facebook
Twitter
LinkedIn
0.0 from 0 votes
Spaghetti con Colatura di Alici

Spaghetti con Colatura di Alici

Recipe by Lauro
0.0 from 0 votes

Een snelle en smaakvolle pasta met colatura di alici, knoflook, en cherry tomaten. Een eenvoudig recept met een verrassende smaak, perfect voor een snelle maaltijd.

Course: HoofdgerechtCuisine: ItaliaansDifficulty: Gemakkelijk
Servings

2

servings
Prep time

9

minutes
Cooking time

15

minutes
Calories

420

kcal
Total time

24

minutes
Kookmodus

Houd het scherm van uw apparaat aan

Ingrediënten

  • 240 g 240 spaghetti

  • 2 2 teentjes knoflook

  • Peterselie (enkele takjes)

  • 15 15 cherry tomaten

  • Olijfolie

  • 4 EL 4 colatura di alici

  • 2 2 sneetjes brood (voor toast)

  • Limoenzeste (optioneel)

Instructies

  • Verhit een scheut olijfolie in een pan en voeg de peterseliesteeltjes en 1 teentje knoflook toe. Laat dit zachtjes bakken.
  • Zet ondertussen water op voor de pasta en kook de spaghetti volgens de aanwijzingen op de verpakking, maar 2 minuten korter dan de aanbevolen tijd.
  • Snijd de cherry tomaatjes en het andere teentje knoflook fijn. Verwijder de peterseliesteeltjes en knoflook uit de pan.
  • Voeg de helft van de gesneden tomaatjes en de fijn gesneden knoflook toe aan de olie in de pan. Laat 2-3 minuten bakken.
  • Giet de spaghetti af en voeg deze toe aan de pan met 2 lepels kookvocht. Laat de pasta 2 minuten ‘saltare’ (spring) in de pan.
  • Haal de pan van het vuur en voeg olijfolie, fijngesneden peterselie en de overgebleven tomaatjes toe. Voeg optioneel wat limoenzeste toe.
  • Meng 4 eetlepels colatura di alici erdoor en roer goed door.
  • Serveer de pasta met stukjes geroosterd brood voor extra crunch.

Notities

  • Tip: Voor een extra krokante twist, bestrooi de pasta met kleine stukjes geroosterd brood voordat je hem serveert. Dit voegt een heerlijke textuur en smaak toe aan je gerecht! 🌟
0.0 from 0 votes
Socials
Socials
Adres

Watermanstraat 104 (alleen op afspraak)
7324AK Apeldoorn
Nederland

Informatië

WhatsApp +31 ( 0 ) 6 442 442 39
info@peccatidigola.nl
KVK Apeldoorn: 56242034
BTW (VAT): NL001647286B76

Volg Ons