Bauli Pandoro Crema di Limoncé – Traditionele Italiaanse Pandoro met Limoncello Crème 750g
De Bauli Pandoro Crema di Limoncé is een verfrissende en feestelijke twist op de klassieke Italiaanse Pandoro. Deze luxueuze pandoro is gevuld met een heerlijke citroencrème, gemaakt met de beroemde Limoncé-likeur, wat een levendige en aromatische smaak van citroen toevoegt. Elke hap biedt een perfecte balans tussen de zachte, luchtige textuur van de pandoro en de frisse, zoetzure smaak van de citroencrème.
Voor een extra feestelijk effect is de pandoro gedecoreerd met citroensmaak poedersuiker, wat zorgt voor een frisse afwerking. Deze traditionele Italiaanse cake, gemaakt volgens het klassieke recept uit Verona, is ideaal voor de feestdagen en brengt de zonnige smaak van Italiaanse citroenen rechtstreeks naar jouw kersttafel.
Aanbevolen gebruik:
Geniet van de Bauli Pandoro Crema di Limoncé als een feestelijk dessert na het diner of bij de koffie. Schud de bijgeleverde poedersuiker over de cake voor een extra zoete afwerking en serveer met een glas Limoncello voor een authentieke Italiaanse ervaring.
5. Korte geschiedenis van het merk:
Bauli, opgericht in 1922 in Verona, Italië, staat wereldwijd bekend om zijn hoogwaardige ambachtelijke pandoro en panettone. Met bijna een eeuw aan ervaring blijft Bauli trouw aan zijn traditionele recepten en het gebruik van de beste ingrediënten, wat zorgt voor een onvergetelijke smaakbeleving.





Francesco Natale (geverifieerde eigenaar) –
We hebben er van genoten met Kerst. Heerlijke Pandoro
Geetje (geverifieerde eigenaar) –
Ongelooflijk lekker
Hubert Zeitlin (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijk. Vorig jaar ook gekocht en kon herhaling niet uitblijven.
Andreina –
Excellent pandoro with fresh lemon cream. My kid loves it, too!
I will buy it again!
Monique Matthys –
Bij elk hapje in de zevende hemel, na elk hapje een ander hapje…..totdat die op is????
Zo lekker, zo verslavend????
Richard –
Een heerlijke pandoro met een frisse citroen crème. Zelfs de meegeleverde suiker suiker heeft een citroensmaak. Er zijn ongetwijfeld vele andere merken pandoro/panettone die veel ambachtelijker en exclusiever zijn, maar Bauli maakt voor een prima prijs een erg goed product dat ik persoonlijk vaak veel lekkerder vind.
Steve –
Erg lekker en met een goede natuurlijke citroensmaak en niet te zoet.