CURTIRISO | Riso Carnaroli | 1Kg

€ 6,78
Op voorraad
Nog 10 beschikbaar
SKU
CUR32688
CURTIRISO | Riso Carnaroli Inhoud : 1KgMerk : CURTIRISO www.curtiriso.it Gemaakt in : Valle Lomellina Regio : LombardijeArtikel # : CUR32688
Meer informatie
Formaat - Rijst1 Kg (2 x 500g)
Soort rijstCarnaroli
Kooktijd15 minuten
MerkCURTIRISO
Produceert in:Italië
Vaak samen gekocht
Total price

Deze Carnaroli rijst van de in Italië bekende merk Curtiriso is ideaal voor risotto, Carnaroli-rijst is namelijk altijd ""al dente"".
In veel opzichten vertegenwoordigt het de excellentie tussen alle Italiaanse rijstvariëteiten.

Het rijstzetmeel uit Carnaroli is het rijkst aan amylose, een stof die bijdraagt aan het consistent maken van de korrel terwijl het ""al dente"" blijft. De onvergelijkbare gastronomische eigenschappen liggen in de uitstekende absorptie capaciteit van aroma's en specerijen en in de uitgebalanceerde afgifte van zetmeel tijdens het koken, waardoor de meest gevarieerde smaken en voedingsmiddelen kunnen worden gemengd en versterkt.

Binnen de verpakkingen vindt U twee pakketten van 500g, ideaal verdeelt, het voordeel van het consumeren van een altijd verse rijst, zoals vers geplukt en die zijn organoleptische kenmerken onveranderd behoudt.

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:CURTIRISO | Riso Carnaroli | 1Kg
Uw waardering