La Fiammante Gepelde Tomaten: 100% Italiaans met Basilicum
De La Fiammante Gepelde Tomaten met Basilicum brengen de essentie van de Italiaanse keuken naar uw gerechten. Deze tomaten, zorgvuldig geteeld en geplukt onder de mediterrane zon, zijn een ware traktatie voor iedereen die op zoek is naar pure smaken en hoogwaardige ingrediënten.
Gegarandeerd Italiaans:
La Fiammante garandeert dat al hun tomaten 100% Italiaans zijn, geteeld in vruchtbare grond door boeren die al generaties lang gepassioneerd zijn over landbouw. Na de oogst worden de tomaten snel verwerkt om hun natuurlijke zoetheid en volle smaak te behouden.
Verrijkt met verse basilicum:
De toevoeging van verse basilicum geeft een extra dimensie aan deze tomaten. Het kruidige, frisse aroma van basilicum tilt uw culinaire creaties naar een hoger niveau en brengt een authentieke Italiaanse touch aan uw gerechten.
Veelzijdig in gebruik:
Deze gepelde tomaten zijn perfect voor een breed scala aan toepassingen:
- Pastasauzen: De basis voor een rijke tomatensaus voor spaghetti, lasagne of penne.
- Soepen: Voeg diepte toe aan tomatensoep of minestrone.
- Stoofschotels: Ideaal voor slow-cooked gerechten zoals ossobuco of ragù.
- Pizza: Gebruik als basis voor een zelfgemaakte pizzasaus.
Smaakprofiel:
De tomaten hebben een volle, zoete smaak die wordt aangevuld door de subtiele frisheid van basilicum. Dankzij het gebruik van hoogwaardige ingrediënten zijn ze vrij van kunstmatige toevoegingen, wat zorgt voor een pure en natuurlijke smaakbeleving.
Over La Fiammante:
La Fiammante is al jaren een vertrouwde naam in de Italiaanse voedingsindustrie. Met een toewijding aan duurzaamheid en respect voor traditionele productiemethoden, levert La Fiammante producten die de authentieke smaken van Italië weerspiegelen. Hun samenwerking met lokale boeren garandeert verse, seizoensgebonden ingrediënten van de hoogste kwaliteit.
Met de La Fiammante Gepelde Tomaten met Basilicum haalt u niet alleen een product van hoge kwaliteit in huis, maar ook een stukje Italiaanse passie en traditie.





AGW (geverifieerde eigenaar) –
Prima, goed prijs en kwaliteit
Monique Matthys –
Ik gebruik deze al langer, ook in combinatie met verse tomaatjes en lekkere kruiden. De saus of soep is altijd heerlijk van smaak!
Bouke (geverifieerde eigenaar) –
Een goede kwalitatief product voor een mooie prijs!